KuponperestV2
15 Mayıs Pazartesi · 20:45
UC Sampdoria
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Empoli

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,37

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%39
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%33
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%69
2.5 üst
%41
3.5 üst
%22

Skor olasılık matrisi

012345
09.9116.02.20.60.1
112137.32.70.70.2
27.38.04.41.60.50.1
33.03.31.80.70.20.0
40.91.00.50.20.10.0
50.20.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 88%
Dixon-Coles%59
Monte Carlo%59
Geçmiş frekans%54
Ensemble sonucu%58

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UC Sampdoria 1620, Empoli 1507.
  • UC Sampdoria iç sahada oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,71 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%33
Güven41/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1507).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, UC Sampdoria 1620.
  • Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: UC Sampdoria 1620, Empoli 1507.
  • UC Sampdoria iç sahada oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,71 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, UC Sampdoria 1620.
  • Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%67
Güven58/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (UC Sampdoria 1,22, Empoli 1,10).
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%70
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (UC Sampdoria 1,22, Empoli 1,10).
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (UC Sampdoria 1,22, Empoli 1,10).
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%23
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (UC Sampdoria 1,22, Empoli 1,10).
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (UC Sampdoria 1,22, Empoli 1,10).
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (UC Sampdoria 1,22, Empoli 1,10).
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • UC Sampdoria son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (UC Sampdoria 1,22, Empoli 1,10).
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • UC Sampdoria son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%77
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (UC Sampdoria 1,22, Empoli 1,10).
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • UC Sampdoria son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven52/100Yüksek risk
  • UC Sampdoria son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%52
Güven52/100Yüksek risk
  • UC Sampdoria kalesini maçların %10'inde, Empoli %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven42/100Yüksek risk
  • UC Sampdoria için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • UC Sampdoria için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven68/100Yüksek risk
  • UC Sampdoria için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven54/100Orta risk
  • Empoli için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • UC Sampdoria iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • UC Sampdoria iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven69/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • UC Sampdoria iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%64
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%27
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,30 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%38
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,30 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

UC Sampdoria — Empoli · Kuponperest