KuponperestV2
15 Mayıs Pazartesi · 20:45
UC Sampdoria
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Empoli

Kuponperest analizi

USA%37Beraberlik%33EMP%30

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%58
Güven54/100Orta riskModel uyumu 88%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (UC Sampdoria 1,22, Empoli 1,10).
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • UC Sampdoria son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,22

Beklenen gol (dep.)

1,10

Toplam beklenen gol

2,32

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UC Sampdoria 1620, Empoli 1507.
  • UC Sampdoria iç sahada oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,71 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%33
Güven41/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1507).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, UC Sampdoria 1620.
  • Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (UC Sampdoria 1,22, Empoli 1,10).
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (UC Sampdoria 1,22, Empoli 1,10).
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • UC Sampdoria son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven52/100Yüksek risk
  • UC Sampdoria son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
UC Sampdoria — Empoli · Kuponperest