KuponperestV2
17 Eylül Salı · 21:00
Twente '65
2-0Maç sonucu · İY 2-0
Heerenveen

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,13

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%51
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%25
Karşılıklı gol
%62
1.5 üst
%82
2.5 üst
%61
3.5 üst
%40

Skor olasılık matrisi

012345
05.15.94.01.70.60.1
18.1117.03.01.00.3
27.39.46.12.60.90.2
34.35.53.61.50.50.1
41.92.41.60.70.20.1
50.60.80.50.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 68%
Dixon-Coles%64
Monte Carlo%60
Geçmiş frekans%50
Ensemble sonucu%60

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Twente '65 1645, Heerenveen 1572.
  • Twente '65 iç sahada oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1645 — 1572).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Heerenveen 1572, Twente '65 1645.
  • Heerenveen deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Twente '65 1645, Heerenveen 1572.
  • Twente '65 iç sahada oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Heerenveen 1572, Twente '65 1645.
  • Heerenveen deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven60/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Twente '65 1,75, Heerenveen 1,29).
  • Twente '65 son 11 maçta maç başına 2,57 gol attı, 0,94 gol yedi.
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Twente '65 1,75, Heerenveen 1,29).
  • Twente '65 son 11 maçta maç başına 2,57 gol attı, 0,94 gol yedi.
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Twente '65 1,75, Heerenveen 1,29).
  • Twente '65 son 11 maçta maç başına 2,57 gol attı, 0,94 gol yedi.
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

3.5 üst

Toplam gol

%40
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Twente '65 1,75, Heerenveen 1,29).
  • Twente '65 son 11 maçta maç başına 2,57 gol attı, 0,94 gol yedi.
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Twente '65 1,75, Heerenveen 1,29).
  • Twente '65 son 11 maçta maç başına 2,57 gol attı, 0,94 gol yedi.
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Twente '65 1,75, Heerenveen 1,29).
  • Twente '65 son 11 maçta maç başına 2,57 gol attı, 0,94 gol yedi.
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Twente '65 son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Twente '65 1,75, Heerenveen 1,29).
  • Twente '65 son 11 maçta maç başına 2,57 gol attı, 0,94 gol yedi.
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Twente '65 son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%60
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Twente '65 1,75, Heerenveen 1,29).
  • Twente '65 son 11 maçta maç başına 2,57 gol attı, 0,94 gol yedi.
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Twente '65 son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven42/100Yüksek risk
  • Twente '65 son 11 maçının %55'inde iki takım da gol attı.
  • Heerenveen son 11 maçının %36'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven42/100Yüksek risk
  • Twente '65 kalesini maçların %36'inde, Heerenveen %45'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %38'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven59/100Orta risk
  • Twente '65 için beklenen gol: 1,75.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Heerenveen deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%56
Güven46/100Yüksek risk
  • Twente '65 için beklenen gol: 1,75.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Heerenveen deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • Twente '65 için beklenen gol: 1,75.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Heerenveen deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven60/100Orta risk
  • Heerenveen için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Twente '65 iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven42/100Yüksek risk
  • Heerenveen için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Twente '65 iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven65/100Yüksek risk
  • Heerenveen için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Twente '65 iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%39
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven50/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,70 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%52
Güven39/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,70 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Twente '65 — Heerenveen · Kuponperest