11 Ocak Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
T18%65Beraberlik%18VWO%17
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%55
Güven60/100Orta riskModel uyumu 99%
Neden?
- TSG 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 2,86.
- İç sahada maç başına 2,25 gol üretiyor.
- VfL Wolfsburg deplasmanda maç başına 2,25 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,86
Beklenen gol (dep.)
1,26
Toplam beklenen gol
4,12
En olası skor
2-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: TSG 1899 Hoffenheim 1639, VfL Wolfsburg 1534.
- TSG 1899 Hoffenheim iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,25 gol attı.
- Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1639 — 1534).
- Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, TSG 1899 Hoffenheim 1639.
- VfL Wolfsburg deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven66/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,86, VfL Wolfsburg 1,26).
- TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven66/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,86, VfL Wolfsburg 1,26).
- TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,30 gol yedi.
- TSG 1899 Hoffenheim son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).