KuponperestV2
8 Aralık Pazar · 19:30
TSG 1899 Hoffenheim
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Freiburg

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

3,33

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%61
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%21
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%84
2.5 üst
%65
3.5 üst
%43

Skor olasılık matrisi

012345
04.04.32.50.90.30.1
18.19.45.22.00.60.1
28.79.85.62.10.60.1
36.27.03.91.50.40.1
43.33.72.10.80.20.1
51.41.60.90.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 95%
Dixon-Coles%63
Monte Carlo%64
Geçmiş frekans%65
Ensemble sonucu%64

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: TSG 1899 Hoffenheim 1639, Freiburg 1677.
  • TSG 1899 Hoffenheim iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,25 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1639 — 1677).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Freiburg 1677, TSG 1899 Hoffenheim 1639.
  • Freiburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: TSG 1899 Hoffenheim 1639, Freiburg 1677.
  • TSG 1899 Hoffenheim iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,25 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Freiburg 1677, TSG 1899 Hoffenheim 1639.
  • Freiburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,13, Freiburg 1,13).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,13, Freiburg 1,13).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,13, Freiburg 1,13).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%43
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,13, Freiburg 1,13).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%24
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,13, Freiburg 1,13).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,13, Freiburg 1,13).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,13, Freiburg 1,13).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%57
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,13, Freiburg 1,13).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven56/100Orta risk
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Freiburg son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • TSG 1899 Hoffenheim kalesini maçların %20'inde, Freiburg %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven69/100Düşük risk
  • TSG 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 2,13.
  • İç sahada maç başına 2,25 gol üretiyor.
  • Freiburg deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%64
Güven62/100Orta risk
  • TSG 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 2,13.
  • İç sahada maç başına 2,25 gol üretiyor.
  • Freiburg deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%37
Güven61/100Yüksek risk
  • TSG 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 2,13.
  • İç sahada maç başına 2,25 gol üretiyor.
  • Freiburg deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven54/100Orta risk
  • Freiburg için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • TSG 1899 Hoffenheim iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven45/100Yüksek risk
  • Freiburg için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • TSG 1899 Hoffenheim iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven71/100Yüksek risk
  • Freiburg için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • TSG 1899 Hoffenheim iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%46
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,82 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,82 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.