26 Ocak Pazar · 15:30
Kuponperest analizi
T18%61Beraberlik%19EFR%20
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%53
Güven58/100Orta riskModel uyumu 95%
Neden?
- TSG 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 2,85.
- İç sahada maç başına 2,25 gol üretiyor.
- Eintracht Frankfurt deplasmanda maç başına 2,50 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,85
Beklenen gol (dep.)
1,25
Toplam beklenen gol
4,10
En olası skor
2-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven43/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: TSG 1899 Hoffenheim 1639, Eintracht Frankfurt 1629.
- TSG 1899 Hoffenheim iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,25 gol attı.
- Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1639 — 1629).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1629, TSG 1899 Hoffenheim 1639.
- Eintracht Frankfurt deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven68/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,85, Eintracht Frankfurt 1,25).
- TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven68/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,85, Eintracht Frankfurt 1,25).
- TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
- TSG 1899 Hoffenheim son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven65/100Orta risk
- TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).