KuponperestV2
7 Nisan Pazar · 15:30
TSG 1899 Hoffenheim
3-1Maç sonucu · İY 2-0
Augsburg

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,92

En olası skor

2-1

%9

Ev sahibi kazanır
%56
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%26
Karşılıklı gol
%71
1.5 üst
%92
2.5 üst
%77
3.5 üst
%55

Skor olasılık matrisi

012345
01.92.72.11.10.40.1
14.47.05.32.71.00.3
25.68.56.53.31.30.4
34.67.05.42.81.10.3
42.84.43.31.70.70.2
51.42.21.70.80.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 86%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%69
Geçmiş frekans%65
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: TSG 1899 Hoffenheim 1639, Augsburg 1608.
  • TSG 1899 Hoffenheim iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,25 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1639 — 1608).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1608, TSG 1899 Hoffenheim 1639.
  • Augsburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: TSG 1899 Hoffenheim 1639, Augsburg 1608.
  • TSG 1899 Hoffenheim iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,25 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1608, TSG 1899 Hoffenheim 1639.
  • Augsburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,48, Augsburg 1,53).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%92
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,48, Augsburg 1,53).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%76
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,48, Augsburg 1,53).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%55
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,48, Augsburg 1,53).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%36
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,48, Augsburg 1,53).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%8
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,48, Augsburg 1,53).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,48, Augsburg 1,53).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%45
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,48, Augsburg 1,53).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%71
Güven65/100Orta risk
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Augsburg son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%29
Güven65/100Yüksek risk
  • TSG 1899 Hoffenheim kalesini maçların %20'inde, Augsburg %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %29'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven67/100Düşük risk
  • TSG 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 2,48.
  • İç sahada maç başına 2,25 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%69
Güven62/100Orta risk
  • TSG 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 2,48.
  • İç sahada maç başına 2,25 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • TSG 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 2,48.
  • İç sahada maç başına 2,25 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven65/100Orta risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • TSG 1899 Hoffenheim iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven47/100Yüksek risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • TSG 1899 Hoffenheim iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • TSG 1899 Hoffenheim iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%84
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%54
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%89
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,25 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%64
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,25 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

TSG 1899 Hoffenheim — Augsburg · Kuponperest