KuponperestV2
12 Nisan Cumartesi · 15:30
TSG 1899 Hoffenheim
2-0Maç sonucu · İY 2-0
1. FSV Mainz 05

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 14 ms

Beklenen toplam gol

3,73

En olası skor

2-1

%9

Ev sahibi kazanır
%49
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%31
Karşılıklı gol
%70
1.5 üst
%89
2.5 üst
%72
3.5 üst
%50

Skor olasılık matrisi

012345
02.64.03.31.80.70.2
15.18.56.83.71.50.5
25.48.77.03.81.50.5
33.76.04.82.61.00.3
41.93.12.51.30.50.2
50.81.31.00.60.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 92%
Dixon-Coles%61
Monte Carlo%62
Geçmiş frekans%65
Ensemble sonucu%62

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: TSG 1899 Hoffenheim 1639, 1. FSV Mainz 05 1613.
  • TSG 1899 Hoffenheim iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,25 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1639 — 1613).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, TSG 1899 Hoffenheim 1639.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: TSG 1899 Hoffenheim 1639, 1. FSV Mainz 05 1613.
  • TSG 1899 Hoffenheim iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,25 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, TSG 1899 Hoffenheim 1639.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,06, 1. FSV Mainz 05 1,61).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,06, 1. FSV Mainz 05 1,61).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,06, 1. FSV Mainz 05 1,61).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%50
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,06, 1. FSV Mainz 05 1,61).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%31
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,06, 1. FSV Mainz 05 1,61).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,06, 1. FSV Mainz 05 1,61).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,06, 1. FSV Mainz 05 1,61).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%50
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 2,06, 1. FSV Mainz 05 1,61).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven63/100Orta risk
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%31
Güven63/100Yüksek risk
  • TSG 1899 Hoffenheim kalesini maçların %20'inde, 1. FSV Mainz 05 %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %30'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven70/100Düşük risk
  • TSG 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 2,06.
  • İç sahada maç başına 2,25 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%62
Güven60/100Orta risk
  • TSG 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 2,06.
  • İç sahada maç başına 2,25 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven63/100Yüksek risk
  • TSG 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 2,06.
  • İç sahada maç başına 2,25 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven67/100Düşük risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,61.
  • Deplasmanda maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • TSG 1899 Hoffenheim iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven53/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,61.
  • Deplasmanda maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • TSG 1899 Hoffenheim iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven69/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,61.
  • Deplasmanda maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • TSG 1899 Hoffenheim iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,06 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%59
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,06 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

TSG 1899 Hoffenheim — 1. FSV Mainz 05 · Kuponperest