3 Mayıs Cumartesi · 19:00
Kuponperest analizi
TOU%36Beraberlik%23SRE%41
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 0.5 üst%84
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 86%
Neden?
- Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 1,77.
- Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
- Toulouse iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,76
Beklenen gol (dep.)
1,77
Toplam beklenen gol
3,52
En olası skor
1-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1644, Stade Rennais FC 1901 1707.
- Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
- Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1644 — 1707).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Toulouse 1644.
- Stade Rennais FC 1901 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
- Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,76, Stade Rennais FC 1901 1,77).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,76, Stade Rennais FC 1901 1,77).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Orta risk
- Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).