5 Mayıs Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
TOU%27Beraberlik%24SRE%49
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%73
Güven51/100Orta riskModel uyumu 46%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, Toulouse 1627.
- Stade Rennais deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,05
Beklenen gol (dep.)
1,70
Toplam beklenen gol
2,74
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, Stade Rennais 1620.
- Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
- Simülasyonların %22'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1627 — 1620).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven41/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, Toulouse 1627.
- Stade Rennais deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,05, Stade Rennais 1,70).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
- Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,05, Stade Rennais 1,70).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
- Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
- Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Orta risk
- Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Stade Rennais son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).