KuponperestV2
22 Ekim Pazar · 15:00
Toulouse
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Stade de Reims

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

1,97

En olası skor

1-0

%16

Ev sahibi kazanır
%41
Beraberlik
%30
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%37
1.5 üst
%58
2.5 üst
%31
3.5 üst
%14

Skor olasılık matrisi

012345
014125.11.40.30.1
116135.61.60.30.1
28.67.33.10.90.20.0
33.22.71.10.30.10.0
40.90.70.30.10.00.0
50.20.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 51%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%69
Geçmiş frekans%51
Ensemble sonucu%65

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1649, Stade de Reims 1527.
  • Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1649 — 1527).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Toulouse 1649.
  • Stade de Reims deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1649, Stade de Reims 1527.
  • Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Toulouse 1649.
  • Stade de Reims deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %70'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%87
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,10, Stade de Reims 0,84).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%61
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,10, Stade de Reims 0,84).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,10, Stade de Reims 0,84).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%18
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,10, Stade de Reims 0,84).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%5
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,10, Stade de Reims 0,84).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%39
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,10, Stade de Reims 0,84).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%65
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,10, Stade de Reims 0,84).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%82
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,10, Stade de Reims 0,84).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%39
Güven58/100Yüksek risk
  • Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %37'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%61
Güven58/100Orta risk
  • Toulouse kalesini maçların %20'inde, Stade de Reims %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %63'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,84 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven65/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,10.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Stade de Reims deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven47/100Yüksek risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,10.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Stade de Reims deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,10.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Stade de Reims deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%55
Güven55/100Orta risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 0,84.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Toulouse iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 0,84.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Toulouse iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven74/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 0,84.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Toulouse iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%57
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%21
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%11
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%69
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,09 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,09 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Toulouse — Stade de Reims · Kuponperest