22 Ekim Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
TOU%44Beraberlik%30SDE%26
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%65
Güven51/100Orta riskModel uyumu 51%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,10, Stade de Reims 0,84).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,10
Beklenen gol (dep.)
0,84
Toplam beklenen gol
1,94
En olası skor
1-0
%16
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1649, Stade de Reims 1527.
- Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1649 — 1527).
- Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Toulouse 1649.
- Stade de Reims deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,10, Stade de Reims 0,84).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven51/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,10, Stade de Reims 0,84).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Yüksek risk
- Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %37'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).