19 Mayıs Pazar · 21:00
Kuponperest analizi
TOU%35Beraberlik%30SBR%35
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%78
Güven58/100Orta riskModel uyumu 59%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,03, Stade Brestois 29 1,17).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Toulouse son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,03
Beklenen gol (dep.)
1,17
Toplam beklenen gol
2,20
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Stade Brestois 29 1608.
- Toulouse iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1608).
- Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Toulouse 1633.
- Stade Brestois 29 deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven48/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,03, Stade Brestois 29 1,17).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven48/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,03, Stade Brestois 29 1,17).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Toulouse son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Yüksek risk
- Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).