24 Ağustos Pazar · 18:15
Kuponperest analizi
TOU%39Beraberlik%30BRE%31
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%77
Güven55/100Orta riskModel uyumu 53%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,24 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,14, Stade Brestois 29 1,09).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,60 gol yedi.
- Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,14
Beklenen gol (dep.)
1,09
Toplam beklenen gol
2,24
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1644, Stade Brestois 29 1586.
- Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
- Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1644 — 1586).
- Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1586, Toulouse 1644.
- Stade Brestois 29 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven45/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,24 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,14, Stade Brestois 29 1,09).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,60 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven45/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,24 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,14, Stade Brestois 29 1,09).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,60 gol yedi.
- Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven48/100Yüksek risk
- Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Stade Brestois 29 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,24 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).