KuponperestV2
24 Şubat Pazar · 15:00
Toulouse
1-1Maç sonucu · İY 0-1
SM Caen

Kuponperest analizi

TOU%43Beraberlik%31SCA%26

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%64
Güven49/100Yüksek riskModel uyumu 52%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,97 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,13, SM Caen 0,84).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,13

Beklenen gol (dep.)

0,84

Toplam beklenen gol

1,97

En olası skor

1-0

%16

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, SM Caen 1620.
  • Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1627 — 1620).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Toulouse 1627.
  • SM Caen deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%36
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,97 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,13, SM Caen 0,84).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%64
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,97 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,13, SM Caen 0,84).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%40
Güven55/100Yüksek risk
  • Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • SM Caen son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,97 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Toulouse — SM Caen · Kuponperest