25 Eylül Salı · 21:00
Kuponperest analizi
TOU%50Beraberlik%25SAI%25
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%75
Güven66/100Orta riskModel uyumu 87%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, Saint-Étienne 1509.
- Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
- Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,71
Beklenen gol (dep.)
1,15
Toplam beklenen gol
2,86
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, Saint-Étienne 1509.
- Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
- Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1627 — 1509).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Toulouse 1627.
- Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,71, Saint-Étienne 1,15).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,71, Saint-Étienne 1,15).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).