KuponperestV2
18 Mayıs Cumartesi · 21:00
Toulouse
2-5Maç sonucu · İY 1-1
Olympique Marseille

Kuponperest analizi

TOU%27Beraberlik%25OMA%48

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%73
Güven52/100Orta riskModel uyumu 45%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Olympique Marseille 1620, Toulouse 1627.
  • Olympique Marseille deplasmanda oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

0,89

Beklenen gol (dep.)

1,58

Toplam beklenen gol

2,47

En olası skor

0-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, Olympique Marseille 1620.
  • Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1627 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%48
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Marseille 1620, Toulouse 1627.
  • Olympique Marseille deplasmanda oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 0,89, Olympique Marseille 1,58).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 0,89, Olympique Marseille 1,58).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven46/100Yüksek risk
  • Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Olympique Marseille son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Toulouse — Olympique Marseille · Kuponperest