18 Mayıs Cumartesi · 21:00
Kuponperest analizi
TOU%27Beraberlik%25OMA%48
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%73
Güven52/100Orta riskModel uyumu 45%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Olympique Marseille 1620, Toulouse 1627.
- Olympique Marseille deplasmanda oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı.
- Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
0,88
Beklenen gol (dep.)
1,58
Toplam beklenen gol
2,46
En olası skor
0-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, Olympique Marseille 1620.
- Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
- Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1627 — 1620).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven43/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Olympique Marseille 1620, Toulouse 1627.
- Olympique Marseille deplasmanda oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı.
- Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven43/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 0,88, Olympique Marseille 1,58).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
- Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,24 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven43/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 0,88, Olympique Marseille 1,58).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
- Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,24 gol yedi.
- Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven46/100Yüksek risk
- Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Olympique Marseille son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).