KuponperestV2
16 Ocak Çarşamba · 19:00
Toulouse
2-2Maç sonucu · İY 1-0
Olympique Lyonnais

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 51 ms

Beklenen toplam gol

2,73

En olası skor

0-1

%12

Ev sahibi kazanır
%28
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%50
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%74
2.5 üst
%50
3.5 üst
%30

Skor olasılık matrisi

012345
06.6118.54.51.80.6
17.4129.55.02.00.6
24.16.65.22.81.10.4
31.52.41.91.00.40.1
40.40.70.50.30.10.0
50.10.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 90%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%72
Elo gücü%69
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, Olympique Lyonnais 1741.
  • Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1627 — 1741).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%48
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, Toulouse 1627.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, Olympique Lyonnais 1741.
  • Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, Toulouse 1627.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,11, Olympique Lyonnais 1,60).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,11, Olympique Lyonnais 1,60).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,11, Olympique Lyonnais 1,60).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,11, Olympique Lyonnais 1,60).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,11, Olympique Lyonnais 1,60).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,11, Olympique Lyonnais 1,60).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,11, Olympique Lyonnais 1,60).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,11, Olympique Lyonnais 1,60).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • Toulouse kalesini maçların %17'inde, Olympique Lyonnais %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven63/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda maç başına 1,62 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven47/100Yüksek risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda maç başına 1,62 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven73/100Yüksek risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda maç başına 1,62 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven65/100Orta risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,77 gol üretiyor.
  • Toulouse iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,77 gol üretiyor.
  • Toulouse iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,77 gol üretiyor.
  • Toulouse iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%21
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Toulouse — Olympique Lyonnais · Kuponperest