KuponperestV2
20 Aralık Çarşamba · 21:00
Toulouse
1-2Maç sonucu · İY 1-2
Monaco

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,77

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%29
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%44
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%76
2.5 üst
%52
3.5 üst
%31

Skor olasılık matrisi

012345
06.7107.84.01.50.5
17.9129.24.71.80.5
24.67.15.42.81.10.3
31.82.82.11.10.40.1
40.50.80.60.30.10.0
50.10.20.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 87%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%71
Elo gücü%65
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Monaco 1707.
  • Toulouse iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1707).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Toulouse 1633.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Monaco 1707.
  • Toulouse iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Toulouse 1633.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,18, Monaco 1,53).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,18, Monaco 1,53).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,18, Monaco 1,53).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,18, Monaco 1,53).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,18, Monaco 1,53).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,18, Monaco 1,53).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,18, Monaco 1,53).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,18, Monaco 1,53).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven57/100Orta risk
  • Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • Toulouse kalesini maçların %20'inde, Monaco %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven61/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,18.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,18.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven72/100Yüksek risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,18.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven64/100Orta risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Toulouse iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Toulouse iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Toulouse iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%67
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Toulouse — Monaco · Kuponperest