7 Mart Cuma · 22:45
Kuponperest analizi
TOU%32Beraberlik%26ASM%42
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%68
Güven62/100Orta riskModel uyumu 86%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Toulouse 1644.
- Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 2,60 gol atıldı (0-3-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,20
Beklenen gol (dep.)
1,54
Toplam beklenen gol
2,74
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1644, Monaco 1707.
- Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
- Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 2,60 gol atıldı (0-3-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1644 — 1707).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 2,60 gol atıldı (0-3-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Toulouse 1644.
- Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 2,60 gol atıldı (0-3-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven52/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,20, Monaco 1,54).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,50 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven52/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,20, Monaco 1,54).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Orta risk
- Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).