KuponperestV2
1 Ekim Pazar · 15:00
Toulouse
3-0Maç sonucu · İY 2-0
Metz

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,19

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%61
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%21
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%82
2.5 üst
%60
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.24.72.60.90.30.1
18.79.65.31.90.50.1
29.09.95.52.00.60.1
36.26.83.71.40.40.1
43.23.51.90.70.20.0
51.31.40.80.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 81%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%79
Elo gücü%87
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1649, Metz 1427.
  • Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1649 — 1427).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%18
Güven74/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Metz 1427, Toulouse 1649.
  • Metz deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%82
Güven75/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1649, Metz 1427.
  • Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%39
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Metz 1427, Toulouse 1649.
  • Metz deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven76/100Düşük risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven80/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 2,06, Metz 1,10).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven80/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 2,06, Metz 1,10).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 2,06, Metz 1,10).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%41
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 2,06, Metz 1,10).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 2,06, Metz 1,10).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven80/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 2,06, Metz 1,10).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 2,06, Metz 1,10).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%59
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 2,06, Metz 1,10).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven68/100Orta risk
  • Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven68/100Orta risk
  • Toulouse kalesini maçların %20'inde, Metz %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven64/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 2,06.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Metz deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven65/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 2,06.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Metz deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%34
Güven73/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 2,06.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Metz deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven73/100Orta risk
  • Metz için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Toulouse iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven73/100Orta risk
  • Metz için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Toulouse iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven81/100Yüksek risk
  • Metz için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Toulouse iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven65/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven68/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,77 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,77 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Toulouse — Metz · Kuponperest