KuponperestV2
10 Kasım Cumartesi · 20:00
Toulouse
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Amiens

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 14 ms

Beklenen toplam gol

2,35

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%46
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%69
2.5 üst
%43
3.5 üst
%18

Skor olasılık matrisi

012345
08.59.14.91.70.50.1
112136.82.40.70.1
28.28.84.71.70.50.1
33.84.12.20.80.20.0
41.31.40.80.30.10.0
50.40.40.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 99%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%71
Elo gücü%71
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, Amiens 1620.
  • Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1627 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Amiens 1620, Toulouse 1627.
  • Amiens deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, Amiens 1620.
  • Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Amiens 1620, Toulouse 1627.
  • Amiens deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,39, Amiens 1,07).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%72
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,39, Amiens 1,07).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,39, Amiens 1,07).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,39, Amiens 1,07).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,39, Amiens 1,07).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,39, Amiens 1,07).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,39, Amiens 1,07).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,39, Amiens 1,07).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Amiens son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • Toulouse kalesini maçların %17'inde, Amiens %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven68/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,39.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Amiens deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven54/100Yüksek risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,39.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Amiens deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven74/100Yüksek risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,39.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Amiens deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven65/100Orta risk
  • Amiens için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Toulouse iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven68/100Yüksek risk
  • Amiens için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Toulouse iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven74/100Yüksek risk
  • Amiens için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Toulouse iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%32
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%63
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%25
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Toulouse — Amiens · Kuponperest