KuponperestV2
7 Aralık Perşembe · 20:15
Tottenham Hotspur
1-2Maç sonucu · İY 1-0
West Ham United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,08

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%52
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%24
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%82
2.5 üst
%60
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
05.15.83.61.50.40.1
18.7116.52.70.80.2
27.99.65.92.40.70.2
34.75.83.51.40.40.1
42.12.61.60.60.20.0
50.80.90.60.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 86%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%76
Elo gücü%70
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, West Ham United 1577.
  • Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1590 — 1577).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Tottenham Hotspur 1590.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, West Ham United 1577.
  • Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Tottenham Hotspur 1590.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,80, West Ham United 1,22).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,80, West Ham United 1,22).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,80, West Ham United 1,22).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,80, West Ham United 1,22).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,80, West Ham United 1,22).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,80, West Ham United 1,22).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,80, West Ham United 1,22).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,80, West Ham United 1,22).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven57/100Orta risk
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • West Ham United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur kalesini maçların %23'inde, West Ham United %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven63/100Orta risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,80.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven43/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,80.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%28
Güven65/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,80.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven65/100Orta risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven56/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven72/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,69 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%52
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,69 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Tottenham Hotspur — West Ham United · Kuponperest