30 Ocak Çarşamba · 20:00
Kuponperest analizi
THO%45Beraberlik%30WAT%25
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%79
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 91%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,46, Watford 0,79).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,46
Beklenen gol (dep.)
0,79
Toplam beklenen gol
2,26
En olası skor
1-0
%15
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven40/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1533, Watford 1620.
- Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1533 — 1620).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Watford 1620, Tottenham Hotspur 1533.
- Watford deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,46, Watford 0,79).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,46, Watford 0,79).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven49/100Yüksek risk
- Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Watford son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).