6 Nisan Pazar · 16:00
Kuponperest analizi
TOT%56Beraberlik%27SOU%18
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%82
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 82%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, Southampton 1366.
- Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
- Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,66
Beklenen gol (dep.)
0,96
Toplam beklenen gol
2,62
En olası skor
1-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, Southampton 1366.
- Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
- Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1590 — 1366).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Southampton 1366, Tottenham Hotspur 1590.
- Southampton deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,66, Southampton 0,96).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,26 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,66, Southampton 0,96).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,26 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Southampton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).