KuponperestV2
7 Nisan Pazar · 18:00
Tottenham Hotspur
3-1Maç sonucu · İY 1-1
Nottingham Forest

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,25

En olası skor

1-2

%10

Ev sahibi kazanır
%32
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%45
Karşılıklı gol
%62
1.5 üst
%83
2.5 üst
%65
3.5 üst
%41

Skor olasılık matrisi

012345
04.06.96.33.71.70.6
15.5109.15.42.40.9
24.17.46.63.91.80.6
32.03.63.21.90.90.3
40.71.31.20.70.30.1
50.20.40.30.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 82%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%68
Elo gücü%61
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, Nottingham Forest 1603.
  • Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1590 — 1603).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Tottenham Hotspur 1590.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, Nottingham Forest 1603.
  • Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Tottenham Hotspur 1590.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,45, Nottingham Forest 1,79).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,45, Nottingham Forest 1,79).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,45, Nottingham Forest 1,79).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,45, Nottingham Forest 1,79).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,45, Nottingham Forest 1,79).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,45, Nottingham Forest 1,79).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,45, Nottingham Forest 1,79).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%62
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,45, Nottingham Forest 1,79).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven55/100Orta risk
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven55/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur kalesini maçların %23'inde, Nottingham Forest %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %38'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven65/100Orta risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,45.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,45.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven70/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,45.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven56/100Orta risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,79.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven42/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,79.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,79.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,82 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%53
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,82 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Tottenham Hotspur — Nottingham Forest · Kuponperest