KuponperestV2
2 Şubat Cumartesi · 12:30
Tottenham Hotspur
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Newcastle United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,63

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%37
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%35
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%75
2.5 üst
%50
3.5 üst
%27

Skor olasılık matrisi

012345
06.98.65.72.40.80.2
19.3127.93.41.10.3
26.68.65.52.40.80.2
33.14.02.61.10.40.1
41.11.40.90.40.10.0
50.30.40.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 78%
Dixon-Coles%61
Monte Carlo%63
Elo gücü%70
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1533, Newcastle United 1632.
  • Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1533 — 1632).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Tottenham Hotspur 1533.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1533, Newcastle United 1632.
  • Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Tottenham Hotspur 1533.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,40, Newcastle United 1,29).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,40, Newcastle United 1,29).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,40, Newcastle United 1,29).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,40, Newcastle United 1,29).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%13
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,40, Newcastle United 1,29).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,40, Newcastle United 1,29).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,40, Newcastle United 1,29).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,40, Newcastle United 1,29).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven53/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Newcastle United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven53/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur kalesini maçların %20'inde, Newcastle United %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven62/100Orta risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven71/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven59/100Orta risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,51 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,69.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,51 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,69.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Tottenham Hotspur — Newcastle United · Kuponperest