Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 10 msBeklenen toplam gol
2,82
En olası skor
0-1
%11
- Ev sahibi kazanır
- %18
- Beraberlik
- %23
- Deplasman kazanır
- %60
- Karşılıklı gol
- %50
- 1.5 üst
- %77
- 2.5 üst
- %53
- 3.5 üst
- %32
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 5.8 | 10 | 9.7 | 6.0 | 2.8 | 1.0 |
| 1 | 5.6 | 11 | 9.9 | 6.1 | 2.8 | 1.1 |
| 2 | 2.9 | 5.4 | 5.0 | 3.1 | 1.4 | 0.5 |
| 3 | 1.0 | 1.8 | 1.7 | 1.1 | 0.5 | 0.2 |
| 4 | 0.3 | 0.5 | 0.4 | 0.3 | 0.1 | 0.0 |
| 5 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere
Uyum 87%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1533, Manchester United 1713.
- Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1533 — 1713).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Tottenham Hotspur 1533.
- Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1533, Manchester United 1713.
- Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Tottenham Hotspur 1533.
- Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,02, Manchester United 1,86).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,02, Manchester United 1,86).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,02, Manchester United 1,86).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,02, Manchester United 1,86).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,02, Manchester United 1,86).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,02, Manchester United 1,86).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,02, Manchester United 1,86).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,02, Manchester United 1,86).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Manchester United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Tottenham Hotspur kalesini maçların %20'inde, Manchester United %20'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,02.
- İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
- Manchester United deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,02.
- İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
- Manchester United deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,02.
- İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
- Manchester United deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Manchester United için beklenen gol: 1,86.
- Deplasmanda maç başına 1,64 gol üretiyor.
- Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Manchester United için beklenen gol: 1,86.
- Deplasmanda maç başına 1,64 gol üretiyor.
- Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Manchester United için beklenen gol: 1,86.
- Deplasmanda maç başına 1,64 gol üretiyor.
- Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,61 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,87.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,61 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,87.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.