13 Ocak Pazar · 16:30
Kuponperest analizi
THO%19Beraberlik%26MUN%55
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%81
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 87%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Tottenham Hotspur 1533.
- Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,02
Beklenen gol (dep.)
1,86
Toplam beklenen gol
2,87
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1533, Manchester United 1713.
- Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1533 — 1713).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Tottenham Hotspur 1533.
- Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,02, Manchester United 1,86).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,02, Manchester United 1,86).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Manchester United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).