Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 10 msBeklenen toplam gol
3,22
En olası skor
1-2
%12
- Ev sahibi kazanır
- %16
- Beraberlik
- %19
- Deplasman kazanır
- %65
- Karşılıklı gol
- %55
- 1.5 üst
- %81
- 2.5 üst
- %61
- 3.5 üst
- %39
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 3.8 | 8.2 | 9.4 | 7.2 | 4.1 | 1.9 |
| 1 | 3.7 | 8.7 | 9.8 | 7.4 | 4.2 | 1.9 |
| 2 | 2.0 | 4.5 | 5.1 | 3.8 | 2.2 | 1.0 |
| 3 | 0.7 | 1.5 | 1.7 | 1.3 | 0.8 | 0.3 |
| 4 | 0.2 | 0.4 | 0.5 | 0.3 | 0.2 | 0.1 |
| 5 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst
Uyum 83%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, Manchester City 1845.
- Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
- Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1590 — 1845).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Manchester City 1845, Tottenham Hotspur 1590.
- Manchester City deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
- Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, Manchester City 1845.
- Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
- Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Manchester City 1845, Tottenham Hotspur 1590.
- Manchester City deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
- Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,04, Manchester City 2,27).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,25 gol attı, 1,09 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,04, Manchester City 2,27).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,25 gol attı, 1,09 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,04, Manchester City 2,27).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,25 gol attı, 1,09 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,04, Manchester City 2,27).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,25 gol attı, 1,09 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,04, Manchester City 2,27).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,25 gol attı, 1,09 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,04, Manchester City 2,27).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,25 gol attı, 1,09 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,04, Manchester City 2,27).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,25 gol attı, 1,09 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,04, Manchester City 2,27).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,25 gol attı, 1,09 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Manchester City son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Tottenham Hotspur kalesini maçların %23'inde, Manchester City %40'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,04.
- İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
- Manchester City deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,04.
- İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
- Manchester City deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,04.
- İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
- Manchester City deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Manchester City için beklenen gol: 2,27.
- Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
- Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Manchester City için beklenen gol: 2,27.
- Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
- Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Manchester City için beklenen gol: 2,27.
- Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
- Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,85 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,31.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,85 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,31.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.