KuponperestV2
1 Aralık Pazar · 13:30
Tottenham Hotspur
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Fulham

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,24

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%40
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%31
Karşılıklı gol
%47
1.5 üst
%67
2.5 üst
%39
3.5 üst
%18

Skor olasılık matrisi

012345
011115.61.90.50.1
113136.72.20.60.1
27.97.94.01.30.30.1
33.13.11.60.50.10.0
40.90.90.50.20.00.0
50.20.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 83%
Dixon-Coles%63
Monte Carlo%61
Geçmiş frekans%56
Ensemble sonucu%60

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, Fulham 1617.
  • Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1590 — 1617).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Tottenham Hotspur 1590.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, Fulham 1617.
  • Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Tottenham Hotspur 1590.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%90
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,19, Fulham 1,00).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%67
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,19, Fulham 1,00).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%40
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,19, Fulham 1,00).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%19
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,19, Fulham 1,00).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,19, Fulham 1,00).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%33
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,19, Fulham 1,00).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%60
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,19, Fulham 1,00).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%81
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,19, Fulham 1,00).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%53
Güven53/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur kalesini maçların %23'inde, Fulham %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven64/100Orta risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,19.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven63/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,19.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven72/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,19.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven58/100Orta risk
  • Fulham için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven72/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%63
Güven50/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Tottenham Hotspur — Fulham · Kuponperest