KuponperestV2
3 Nisan Çarşamba · 19:45
Tottenham Hotspur
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Crystal Palace

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,58

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%36
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%36
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%73
2.5 üst
%47
3.5 üst
%26

Skor olasılık matrisi

012345
07.59.66.42.80.90.2
19.3138.33.61.20.3
26.18.15.32.30.80.2
32.63.52.31.00.30.1
40.81.10.70.30.10.0
50.20.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 93%
Dixon-Coles%64
Monte Carlo%64
Elo gücü%67
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1533, Crystal Palace 1600.
  • Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1533 — 1600).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1600, Tottenham Hotspur 1533.
  • Crystal Palace deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1533, Crystal Palace 1600.
  • Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1600, Tottenham Hotspur 1533.
  • Crystal Palace deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,29, Crystal Palace 1,32).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%75
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,29, Crystal Palace 1,32).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,29, Crystal Palace 1,32).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,29, Crystal Palace 1,32).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,29, Crystal Palace 1,32).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,29, Crystal Palace 1,32).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,29, Crystal Palace 1,32).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%72
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,29, Crystal Palace 1,32).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven55/100Orta risk
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Crystal Palace son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur kalesini maçların %20'inde, Crystal Palace %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven64/100Orta risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,29.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Crystal Palace deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven57/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,29.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Crystal Palace deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven73/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,29.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Crystal Palace deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven68/100Orta risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,12 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven63/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,12 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,12 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%69
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,46 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,46 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Tottenham Hotspur — Crystal Palace · Kuponperest