3 Kasım Pazar · 14:00
Kuponperest analizi
THO%35Beraberlik%27AVI%38
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%65
Güven60/100Orta riskModel uyumu 80%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Tottenham Hotspur 1590.
- Aston Villa deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,36
Beklenen gol (dep.)
1,37
Toplam beklenen gol
2,73
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, Aston Villa 1691.
- Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
- Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1590 — 1691).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Tottenham Hotspur 1590.
- Aston Villa deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,36, Aston Villa 1,37).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,36, Aston Villa 1,37).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).