KuponperestV2
3 Kasım Pazar · 14:00
Tottenham Hotspur
4-1Maç sonucu · İY 0-1
Aston Villa

Kuponperest analizi

THO%39Beraberlik%23AVI%38

En güçlü istatistiksel sinyal

1.5 üst%83
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,29 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,77, Aston Villa 1,53).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

Beklenen gol (ev)

1,77

Beklenen gol (dep.)

1,53

Toplam beklenen gol

3,29

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, Aston Villa 1691.
  • Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1590 — 1691).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Tottenham Hotspur 1590.
  • Aston Villa deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,29 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,77, Aston Villa 1,53).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,29 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,77, Aston Villa 1,53).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven57/100Orta risk
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,29 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Tottenham Hotspur — Aston Villa · Kuponperest