KuponperestV2
2 Nisan Pazar · 12:30
Torino
2-2Maç sonucu · İY 0-0
Udinese Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 17 ms

Beklenen toplam gol

3,78

En olası skor

1-1

%8

Ev sahibi kazanır
%37
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%41
Karşılıklı gol
%72
1.5 üst
%89
2.5 üst
%72
3.5 üst
%51

Skor olasılık matrisi

012345
02.34.24.22.71.30.5
14.08.17.85.12.51.0
23.87.57.34.72.30.9
32.44.74.52.91.40.6
41.12.22.11.40.70.3
50.40.80.80.50.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 70%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%72
Geçmiş frekans%61
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1600, Udinese Calcio 1564.
  • Torino iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1600 — 1564).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1564, Torino 1600.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1600, Udinese Calcio 1564.
  • Torino iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1564, Torino 1600.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,86, Udinese Calcio 1,95).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,86, Udinese Calcio 1,95).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,86, Udinese Calcio 1,95).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%45
Güven36/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,86, Udinese Calcio 1,95).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%33
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,86, Udinese Calcio 1,95).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,86, Udinese Calcio 1,95).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,86, Udinese Calcio 1,95).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%55
Güven36/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,86, Udinese Calcio 1,95).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven52/100Orta risk
  • Torino son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Udinese Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • Torino kalesini maçların %23'inde, Udinese Calcio %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %28'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven69/100Düşük risk
  • Torino için beklenen gol: 1,86.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven49/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,86.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%28
Güven65/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,86.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven57/100Orta risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,95.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven44/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,95.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%31
Güven65/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,95.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%31
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%36
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%30
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,13 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%64
Güven50/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,13 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Torino — Udinese Calcio · Kuponperest