KuponperestV2
23 Eylül Pazar · 12:30
Torino
1-3Maç sonucu · İY 0-2
SSC Napoli

Kuponperest analizi

TOR%29Beraberlik%22SNA%49

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%54
Güven61/100Orta riskModel uyumu 94%

Neden?

  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,76.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,35

Beklenen gol (dep.)

1,76

Toplam beklenen gol

3,11

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%29
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1581, SSC Napoli 1791.
  • Torino iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1581 — 1791).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Torino 1581.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,35, SSC Napoli 1,76).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,35, SSC Napoli 1,76).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven62/100Orta risk
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Torino — SSC Napoli · Kuponperest