KuponperestV2
13 Mayıs Pazar · 15:00
Torino
2-1Maç sonucu · İY 0-1
SPAL 2013 Ferrara

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,92

En olası skor

1-0

%12

Ev sahibi kazanır
%60
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%19
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%78
2.5 üst
%57
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
05.25.02.60.90.20.0
19.9105.11.70.40.1
29.810.05.01.70.40.1
36.46.53.31.10.30.1
43.23.21.60.50.10.0
51.21.30.60.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 56%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%81
Elo gücü%64
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%56
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1581, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Torino iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1581 — 1620).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Torino 1581.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1581, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Torino iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%44
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Torino 1581.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,96, SPAL 2013 Ferrara 1,01).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,96, SPAL 2013 Ferrara 1,01).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,96, SPAL 2013 Ferrara 1,01).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,96, SPAL 2013 Ferrara 1,01).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%18
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,96, SPAL 2013 Ferrara 1,01).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,96, SPAL 2013 Ferrara 1,01).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,96, SPAL 2013 Ferrara 1,01).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,96, SPAL 2013 Ferrara 1,01).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven59/100Orta risk
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Torino kalesini maçların %20'inde, SPAL 2013 Ferrara %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven72/100Düşük risk
  • Torino için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%54
Güven51/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%31
Güven69/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven63/100Orta risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,01.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,01.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven76/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,01.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%42
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,67 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,67 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Torino — SPAL 2013 Ferrara · Kuponperest