25 Mayıs Pazar · 20:45
Kuponperest analizi
TOR%23Beraberlik%19ROM%59
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%73
Güven65/100Orta riskModel uyumu 76%
Neden?
- Roma için beklenen gol: 2,51.
- Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
- Torino iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,43
Beklenen gol (dep.)
2,51
Toplam beklenen gol
3,94
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Torino 1585, Roma 1839.
- Torino iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
- Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1585 — 1839).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Roma 1839, Torino 1585.
- Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,94 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,43, Roma 2,51).
- Torino son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,82 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,94 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,43, Roma 2,51).
- Torino son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,82 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Torino son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,94 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).