KuponperestV2
8 Nisan Cumartesi · 18:30
Torino
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Roma

Kuponperest analizi

TOR%22Beraberlik%19ROM%58

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%72
Güven64/100Orta riskModel uyumu 69%

Neden?

  • Roma için beklenen gol: 2,43.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,44

Beklenen gol (dep.)

2,43

Toplam beklenen gol

3,87

En olası skor

1-2

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1582, Roma 1844.
  • Torino iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1582 — 1844).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%58
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1844, Torino 1582.
  • Roma deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,44, Roma 2,43).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,44, Roma 2,43).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven59/100Orta risk
  • Torino son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Torino — Roma · Kuponperest