KuponperestV2
10 Kasım Cumartesi · 15:00
Torino
1-2Maç sonucu · İY 1-2
Parma Calcio 1913

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,59

En olası skor

1-0

%14

Ev sahibi kazanır
%56
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%19
Karşılıklı gol
%50
1.5 üst
%73
2.5 üst
%48
3.5 üst
%26

Skor olasılık matrisi

012345
08.06.62.90.80.20.0
113124.91.40.30.1
2119.64.11.20.30.0
36.35.42.30.70.10.0
42.62.31.00.30.10.0
50.90.80.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 77%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%81
Elo gücü%72
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%52
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1581, Parma Calcio 1913 1536.
  • Torino iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1581 — 1536).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Torino 1581.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1581, Parma Calcio 1913 1536.
  • Torino iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Torino 1581.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,69, Parma Calcio 1913 0,86).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,69, Parma Calcio 1913 0,86).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,69, Parma Calcio 1913 0,86).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,69, Parma Calcio 1913 0,86).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,69, Parma Calcio 1913 0,86).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,69, Parma Calcio 1913 0,86).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,69, Parma Calcio 1913 0,86).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%77
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,69, Parma Calcio 1913 0,86).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven53/100Yüksek risk
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven53/100Yüksek risk
  • Torino kalesini maçların %20'inde, Parma Calcio 1913 %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,86 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven71/100Düşük risk
  • Torino için beklenen gol: 1,69.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,69.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven69/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,69.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven58/100Orta risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 0,86.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 0,86.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven73/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 0,86.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,42 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,42 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Torino — Parma Calcio 1913 · Kuponperest