KuponperestV2
10 Kasım Cumartesi · 15:00
Torino
1-2Maç sonucu · İY 1-2
Parma Calcio 1913

Kuponperest analizi

TOR%52Beraberlik%24PCA%24

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%76
Güven63/100Orta riskModel uyumu 77%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Torino 1581, Parma Calcio 1913 1536.
  • Torino iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,69

Beklenen gol (dep.)

0,86

Toplam beklenen gol

2,54

En olası skor

1-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%52
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1581, Parma Calcio 1913 1536.
  • Torino iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1581 — 1536).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Torino 1581.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,69, Parma Calcio 1913 0,86).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,69, Parma Calcio 1913 0,86).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven53/100Yüksek risk
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Torino — Parma Calcio 1913 · Kuponperest