KuponperestV2
11 Mayıs Pazar · 18:00
Torino
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Internazionale Milano

Kuponperest analizi

TOR%21Beraberlik%17IMI%62

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%68
Güven64/100Orta riskModel uyumu 84%

Neden?

  • Internazionale Milano için beklenen gol: 2,38.
  • Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,18

Beklenen gol (dep.)

2,38

Toplam beklenen gol

3,56

En olası skor

1-2

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%21
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1585, Internazionale Milano 1890.
  • Torino iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1585 — 1890).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%62
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Torino 1585.
  • Internazionale Milano deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,18, Internazionale Milano 2,38).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,18, Internazionale Milano 2,38).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven63/100Orta risk
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Internazionale Milano son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Torino — Internazionale Milano · Kuponperest