KuponperestV2
11 Mayıs Pazar · 18:00
Torino
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Internazionale Milano

Kuponperest analizi

TOR%22Beraberlik%17IMI%61

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%73
Güven67/100Orta riskModel uyumu 90%

Neden?

  • Internazionale Milano için beklenen gol: 2,48.
  • Deplasmanda maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,40

Beklenen gol (dep.)

2,48

Toplam beklenen gol

3,88

En olası skor

1-2

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%22
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1585, Internazionale Milano 1890.
  • Torino iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %22'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1585 — 1890).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%61
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Torino 1585.
  • Internazionale Milano deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%73
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,40, Internazionale Milano 2,48).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%27
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,40, Internazionale Milano 2,48).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven62/100Orta risk
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Torino — Internazionale Milano · Kuponperest