KuponperestV2
25 Ekim Cuma · 21:45
Torino
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Como 1907

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 15 ms

Beklenen toplam gol

3,51

En olası skor

1-2

%12

Ev sahibi kazanır
%14
Beraberlik
%16
Deplasman kazanır
%70
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%88
2.5 üst
%69
3.5 üst
%46

Skor olasılık matrisi

012345
03.07.19.07.54.72.4
12.97.69.47.94.92.5
21.63.94.94.12.61.3
30.51.41.71.40.90.4
40.10.40.50.40.20.1
50.00.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 68%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%73
Geçmiş frekans%60
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%19
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1585, Como 1907 1807.
  • Torino iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1585 — 1807).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%65
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, Torino 1585.
  • Como 1907 deplasmanda oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı.
  • Simülasyonların %70'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%35
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1585, Como 1907 1807.
  • Torino iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven70/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, Torino 1585.
  • Como 1907 deplasmanda oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı.
  • Simülasyonların %70'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%83
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %84'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,05, Como 1907 2,50).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,05, Como 1907 2,50).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,05, Como 1907 2,50).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,05, Como 1907 2,50).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,05, Como 1907 2,50).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,05, Como 1907 2,50).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,05, Como 1907 2,50).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%57
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,05, Como 1907 2,50).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven64/100Orta risk
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Como 1907 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven64/100Yüksek risk
  • Torino kalesini maçların %17'inde, Como 1907 %43'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven58/100Orta risk
  • Torino için beklenen gol: 1,05.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Como 1907 deplasmanda maç başına 0,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven57/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,05.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Como 1907 deplasmanda maç başına 0,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven74/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,05.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Como 1907 deplasmanda maç başına 0,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven74/100Düşük risk
  • Como 1907 için beklenen gol: 2,50.
  • Deplasmanda maç başına 2,19 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%69
Güven60/100Orta risk
  • Como 1907 için beklenen gol: 2,50.
  • Deplasmanda maç başına 2,19 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%45
Güven61/100Yüksek risk
  • Como 1907 için beklenen gol: 2,50.
  • Deplasmanda maç başına 2,19 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%14
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%52
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,99 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,99 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Torino — Como 1907 · Kuponperest