KuponperestV2
28 Ocak Pazar · 15:00
Torino
3-0Maç sonucu · İY 3-0
Benevento Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,87

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%52
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%24
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%77
2.5 üst
%54
3.5 üst
%33

Skor olasılık matrisi

012345
05.36.03.61.40.40.1
19.1116.42.50.70.2
28.29.75.72.20.70.2
34.95.83.41.30.40.1
42.22.61.50.60.20.0
50.80.90.50.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 0.5 üst

Uyum 95%
Dixon-Coles%83
Monte Carlo%82
Geçmiş frekans%81
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1581, Benevento Calcio 1620.
  • Torino iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1581 — 1620).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Benevento Calcio 1620, Torino 1581.
  • Benevento Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1581, Benevento Calcio 1620.
  • Torino iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Benevento Calcio 1620, Torino 1581.
  • Benevento Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,78, Benevento Calcio 1,18).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Benevento Calcio son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,78, Benevento Calcio 1,18).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Benevento Calcio son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,78, Benevento Calcio 1,18).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Benevento Calcio son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,78, Benevento Calcio 1,18).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Benevento Calcio son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,78, Benevento Calcio 1,18).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Benevento Calcio son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,78, Benevento Calcio 1,18).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Benevento Calcio son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,78, Benevento Calcio 1,18).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Benevento Calcio son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,78, Benevento Calcio 1,18).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Benevento Calcio son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven58/100Orta risk
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Benevento Calcio son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Torino kalesini maçların %20'inde, Benevento Calcio %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven70/100Düşük risk
  • Torino için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Benevento Calcio deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven49/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Benevento Calcio deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Benevento Calcio deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven64/100Orta risk
  • Benevento Calcio için beklenen gol: 1,18.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • Benevento Calcio için beklenen gol: 1,18.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven71/100Yüksek risk
  • Benevento Calcio için beklenen gol: 1,18.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%47
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Torino — Benevento Calcio · Kuponperest