KuponperestV2
5 Kasım Salı · 23:00
Swansea City
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Watford

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,25

En olası skor

1-0

%19

Ev sahibi kazanır
%73
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%6
Karşılıklı gol
%27
1.5 üst
%65
2.5 üst
%40
3.5 üst
%20

Skor olasılık matrisi

012345
0113.90.80.10.00.0
1197.81.50.20.00.0
2187.11.40.20.00.0
3114.40.90.10.00.0
45.32.00.40.10.00.0
52.00.80.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol yok

Uyum 52%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%73
Geçmiş frekans%55
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%67
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Swansea City 1525, Watford 1416.
  • Swansea City iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1525 — 1416).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%13
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1416, Swansea City 1525.
  • Watford deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%87
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Swansea City 1525, Watford 1416.
  • Swansea City iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1416, Swansea City 1525.
  • Watford deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven69/100Düşük risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%90
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,86, Watford 0,39).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 üst

Toplam gol

%67
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,86, Watford 0,39).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 üst

Toplam gol

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,86, Watford 0,39).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

3.5 üst

Toplam gol

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,86, Watford 0,39).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

4.5 üst

Toplam gol

%8
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,86, Watford 0,39).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 alt

Toplam gol

%33
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,86, Watford 0,39).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Swansea City son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%57
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,86, Watford 0,39).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Swansea City son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%78
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,86, Watford 0,39).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Swansea City son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • Swansea City son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Watford son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %27'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%68
Güven54/100Orta risk
  • Swansea City kalesini maçların %30'inde, Watford %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %73'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,39 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven64/100Orta risk
  • Swansea City için beklenen gol: 1,86.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Watford deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%54
Güven56/100Orta risk
  • Swansea City için beklenen gol: 1,86.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Watford deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%29
Güven68/100Yüksek risk
  • Swansea City için beklenen gol: 1,86.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Watford deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%40
Güven40/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 0,39.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Swansea City iç sahada maç başına 0,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%11
Güven58/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 0,39.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Swansea City iç sahada maç başına 0,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%1
Güven74/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 0,39.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Swansea City iç sahada maç başına 0,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%53
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,99 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,99 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%6
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,99 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,99 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%32
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,99 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%11
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,99 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%69
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,26 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%33
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,26 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Swansea City — Watford · Kuponperest