Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 5 msBeklenen toplam gol
2,38
En olası skor
1-0
%19
- Ev sahibi kazanır
- %70
- Beraberlik
- %20
- Deplasman kazanır
- %9
- Karşılıklı gol
- %35
- 1.5 üst
- %67
- 2.5 üst
- %41
- 3.5 üst
- %22
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 8.5 | 4.2 | 1.2 | 0.2 | 0.0 | 0.0 |
| 1 | 16 | 8.9 | 2.3 | 0.4 | 0.1 | 0.0 |
| 2 | 16 | 8.5 | 2.3 | 0.4 | 0.1 | 0.0 |
| 3 | 10 | 5.5 | 1.5 | 0.3 | 0.0 | 0.0 |
| 4 | 5.0 | 2.7 | 0.7 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
| 5 | 2.0 | 1.1 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi kazanır
Uyum 70%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Swansea City 1542, Derby County 1388.
- Swansea City iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,38 gol attı.
- Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1542 — 1388).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Derby County 1388, Swansea City 1542.
- Derby County deplasmanda oynadığı 7 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Swansea City 1542, Derby County 1388.
- Swansea City iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,38 gol attı.
- Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Derby County 1388, Swansea City 1542.
- Derby County deplasmanda oynadığı 7 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,96, Derby County 0,54).
- Swansea City son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,13 gol yedi.
- Derby County son 13 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,96, Derby County 0,54).
- Swansea City son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,13 gol yedi.
- Derby County son 13 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,96, Derby County 0,54).
- Swansea City son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,13 gol yedi.
- Derby County son 13 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,96, Derby County 0,54).
- Swansea City son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,13 gol yedi.
- Derby County son 13 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,96, Derby County 0,54).
- Swansea City son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,13 gol yedi.
- Derby County son 13 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,96, Derby County 0,54).
- Swansea City son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,13 gol yedi.
- Derby County son 13 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Swansea City son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,96, Derby County 0,54).
- Swansea City son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,13 gol yedi.
- Derby County son 13 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Swansea City son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,96, Derby County 0,54).
- Swansea City son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,13 gol yedi.
- Derby County son 13 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Swansea City son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Swansea City son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Derby County son 13 maçının %62'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %35'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Swansea City kalesini maçların %30'inde, Derby County %8'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %65'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,54 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Swansea City için beklenen gol: 1,96.
- İç sahada maç başına 1,38 gol üretiyor.
- Derby County deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Swansea City için beklenen gol: 1,96.
- İç sahada maç başına 1,38 gol üretiyor.
- Derby County deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Swansea City için beklenen gol: 1,96.
- İç sahada maç başına 1,38 gol üretiyor.
- Derby County deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Derby County için beklenen gol: 0,54.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- Swansea City iç sahada maç başına 0,75 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Derby County için beklenen gol: 0,54.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- Swansea City iç sahada maç başına 0,75 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Derby County için beklenen gol: 0,54.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- Swansea City iç sahada maç başına 0,75 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,40 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,49.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,40 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,49.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.