KuponperestV2
5 Nisan Cumartesi · 17:00
Swansea City
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Derby County

Kuponperest analizi

SWA%68Beraberlik%21DER%10

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır%68
Güven54/100Orta riskModel uyumu 70%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Swansea City 1542, Derby County 1388.
  • Swansea City iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,38 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,96

Beklenen gol (dep.)

0,54

Toplam beklenen gol

2,49

En olası skor

1-0

%16

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%68
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Swansea City 1542, Derby County 1388.
  • Swansea City iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,38 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1542 — 1388).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%10
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Derby County 1388, Swansea City 1542.
  • Derby County deplasmanda oynadığı 7 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%47
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,96, Derby County 0,54).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Derby County son 13 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

2.5 alt

Toplam gol

%53
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,96, Derby County 0,54).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Derby County son 13 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Swansea City son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • Swansea City son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Derby County son 13 maçının %62'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %35'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).