KuponperestV2
22 Şubat Cumartesi · 18:00
Swansea City
3-0Maç sonucu · İY 2-0
Blackburn Rovers

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 14 ms

Beklenen toplam gol

2,43

En olası skor

1-0

%17

Ev sahibi kazanır
%65
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%12
Karşılıklı gol
%41
1.5 üst
%70
2.5 üst
%43
3.5 üst
%22

Skor olasılık matrisi

012345
09.25.41.80.40.10.0
116103.20.70.10.0
2149.02.80.60.10.0
38.55.31.70.40.10.0
43.82.40.70.20.00.0
51.30.80.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 61%
Dixon-Coles%88
Monte Carlo%88
Elo gücü%73
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%60
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Swansea City 1525, Blackburn Rovers 1471.
  • Swansea City iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1525 — 1471).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%18
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Blackburn Rovers 1471, Swansea City 1525.
  • Blackburn Rovers deplasmanda oynadığı 7 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%82
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Swansea City 1525, Blackburn Rovers 1471.
  • Swansea City iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%40
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Blackburn Rovers 1471, Swansea City 1525.
  • Blackburn Rovers deplasmanda oynadığı 7 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,78, Blackburn Rovers 0,63).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 üst

Toplam gol

%72
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,78, Blackburn Rovers 0,63).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven34/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,78, Blackburn Rovers 0,63).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,78, Blackburn Rovers 0,63).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,78, Blackburn Rovers 0,63).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 alt

Toplam gol

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,78, Blackburn Rovers 0,63).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Swansea City son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven34/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,78, Blackburn Rovers 0,63).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Swansea City son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,78, Blackburn Rovers 0,63).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Swansea City son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven46/100Yüksek risk
  • Swansea City son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Blackburn Rovers son 14 maçının %71'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%56
Güven46/100Yüksek risk
  • Swansea City kalesini maçların %30'inde, Blackburn Rovers %21'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %59'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,63 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven59/100Orta risk
  • Swansea City için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Blackburn Rovers deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • Swansea City için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Blackburn Rovers deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • Swansea City için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Blackburn Rovers deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%56
Güven30/100Yüksek risk
  • Blackburn Rovers için beklenen gol: 0,63.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Swansea City iç sahada maç başına 0,67 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%21
Güven40/100Yüksek risk
  • Blackburn Rovers için beklenen gol: 0,63.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Swansea City iç sahada maç başına 0,67 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven70/100Yüksek risk
  • Blackburn Rovers için beklenen gol: 0,63.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Swansea City iç sahada maç başına 0,67 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%46
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%14
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%71
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%37
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Swansea City — Blackburn Rovers · Kuponperest